Hakkımızda

Aba Academy

ABA Academy İngilizce yeterlilik sınavlarının yanı sıra, üniversite seviyesinde dersler de vermektedir.

Özellikle yurt dışındaki en iyi 50 üniversiteye girebilmek için gerekli olan IELTS, TOEFL, SAT, AP, IB, GRE, GMAT sınavlarına özenle öğrencileri hazırlamaktadır. Öğrencilerin eksiklerini tespit ederek, bu sınavlardan en yüksek notları almaları için birlikte çalışılmaktadır. 

Merkezi Bebek’te bulunan ABA Academy, uzman kadrosu ile birlikte eğitimlerini online olarak ya da yüz yüze gerçekleştirmektedir.

ABA Academy’nin misyonu; öğrencilerinin akademik başarıya ulaşmaları için yol göstermektir. Öğrencilerin seviyelerine ve hedeflerine uygun olarak hazırlanmış ders programlarıyla hedefe ulaşmayı amaçlamaktadır. 

Ayrıca Genel İngilizce eğitimi ile öğrenciler İngilizce seviyelerini geliştirerek dili kullanma konusunda özgüvenlerini tazelemektedir.

Eğitim Merkezlerimiz

ABA Eğitimin misyonu; öğrencilerinin yeteneklerini keşfederek, onlara akademik ve kişisel yaşamlarında başarıya ulaşmaları için yol göstermektir. Bu misyonu özümsemiş olan ABA Eğitim danışmanları da öğrencilerine başvuru işlemlerinin her adımında rehberlik etmek, eğitim vermek ve alanında en iyi çocuk yuvaları, anaokulları, ilköğretim okulları, kolej, üniversite, yükseklisans ve profesyonel okullara kabul edilmelerini sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmayı hedef edinmişlerdir.

Bu yaklaşım sonucunda ABA Eğitim, hizmet verdiği onlarca öğrencinin en seçkin yabancı veya Türk eğitim kurumlarına kabul edilmelerini sağlamıştır. Danışmanlık hizmeti sunan diğer kurumlardan farklı olarak ABA Eğitimin misyonu, öğrencilerinin sadece bir okula kabul edilmesi ile sınırlı değildir; öğrencilerine eğitim süreçlerinin her aşamasında ışık tutmak ve onların okullarından maksimum düzeyde yararlanmalarını sağlamaktır. Bu farklılık sayesindedir ki ABA Eğitim ile hizmet sunduğu öğrenciler arasındaki ilişki yaşam boyu bir nitelik kazanmış; böylece Yaşam Boyu eğitim anlayışı ABA’nın eğitim vizyonunun özüne işlemiştir.

Open Daylerimize Katılın

Eğitmenler

Ofisimiz

Haberler

Duyurular

Materyaller

Bize Ulaşın

Dünya'nın ve Türkiye'nin

En İyi Üniversitelerine

Farkıyla Hazırlanın!

Özel SAT Dersleri

SAT'de birebir derslerle başarınızı artırın. Şİmdi SAT Özel Dersleri peşin ödemede ekstra indirimli!

Adres

İnşirah Cad. No:65 Bebek/İstanbul

Takip Edin!

Bizi sosyal medyada takip edin. Güncel bilgilerden haberdar olun.